Derin Endüstriyel

Temizlik Dünyası Bu Fuarda Buluşacak

TESHIAD Temizlik ve Tesis Hizmetleri Yönetimi İşadamları Derneği, TÜYAP ile 31 Mart – 3 Nisan 2011 tarihleri arasında “ICSM EXPO 2011 Endüstriyel Temizlik, Servis, Yönetim Hizmetleri, Sistem, Donanım, Makine ve Temizlik Ürünler Fuarı” düzenliyor.

ICSM EXPO Fuarının fuara katılacak firmalar için en büyük avantajı bu yıl aynı tarihlerde gerçekleşecek EKSPOMED 18. Uluslararası Tıbbi Analiz, Cihaz, Teknik ve Ekipmanlar Fuarı, LABTEK 14. Uluslararası Laboratuar Teknolojisi Ekipmanları Fuarı, EKSPO TERMAL Termal Doğal Sağlık ve Rehabilitasyon Merkezleri, Sağlık Ürünleri, Ekipman ve Malzemeleri Fuarı ile Özel Hastaneler ve Sağlık Merkezleri Fuarları ile eş zamanlı olarak Büyükçekmece TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezinde düzenlenecek olması.

Sağlık sektörünün tüm taraflarının 4 farklı fuar ile bir araya geldiği bu fuarlar ile ICSM EXPO 2011 Endüstriyel Temizlik, Servis, Yönetim Hizmetleri, Sistem, Donanım, Makine ve Temizlik Ürünler Fuarı’nın bir arada düzenlenmesi başta sağlık sektörünü, hastaneleri hedefleyen makine, kimyasal, ekipman, iş tekstili, sarf gereçleri ve hizmet firmaları açısından Avrasya Coğrafyası’ndaki en önemli satış ve pazarlama platformu olarak gözükmektedir.

Geçen yıl Türkiye ve yakın ülkelerden 25 binin üzerinde profesyonel ziyaretçinin gezdiği, ticari bağlantı yaptığı sağlık sektörüne yönelik fuarları, bu yıl Özel Hastaneler ve Sağlık Merkezleri Fuarı ile ICSM Endüstriyel Temizlik Fuarının da aynı mekanda yapılacak olması nedeniyle çok daha yüksek bir ziyaretçinin katılacağı öngörülüyor. Bir diğer önemli faktörde piyasaların önceki yıla göre daha iyimser olmasının da etkisiyle daha çok nitelikli ziyaretçi ile buluşabilmenin yanında diğer 4 fuarında sinerjisinden yararlanarak sektörün tüm yapı taşları ile bir arada olmanın avantajı yakalanabilecek.

Avrasya Coğrafyası’ndaki bu önemli satış ve pazarlama platformu fuara katılacak TESHIAD üyeleri fuar bünyesinde düzenlenecek etkinliklerde yer alabilecek ve TESHIAD üyeleri için belirlenmiş özel indirimli fiyattan yararlanabilecekler.

Müşteri odaklı çözümler üretiyoruz..

YUKARI